Знайомимо з командою сімейних лікарів 7’Я Clinic: Олександра Дугіна

Досвід всього світу доводить: більшість проблем зі здоров’ям можна ефективно вирішити на рівні первинної ланки, особливо у разі вчасного звернення. Тож вся надія — на сімейних лікарів.

Представляємо вашій увазі Олександру Дугіну — лікаря сімейної медицини 7’Я Clinic​, що працює тут з грудня 2021 року. Основний напрямок її діяльності — сімейна медицина.

Олександра отримала освіту в Запорізькому державному медичному університеті, пройшла інтернатуру за спеціальністю «Загальна практика — сімейна медицина», отримала спеціалізацію з терапії. Здобувши фах, мала повноцінний досвід роботи лікарем-терапевтом у Кропивницькій центральній районній лікарні.

Олександра пройшла безліч навчань та курсів підвищення кваліфікації, стала учасницею українських і міжнародних научно-практичних конференцій та семінарів.

Сьогодні, окрім безпосереднього обстеження і лікування, Олександра Дугіна дає пацієнтам направлення до вузькопрофільних спеціалістів, виписує рецепти на ліки та медичні довідки.

Завдяки професіоналізму та гарним особистим якостям лікарка має добру славу серед колег та пацієнтів. Впевнені: професійність наших лікарів — це гарантія якісної діагностики та лікування пацієнтів!

Анкету на підписання декларації з сімейним лікарем Олександрою Дугіною заповнюйте за посиланням.