Що з деклараціями: відповідаємо на головні питання останніх днів

«Ми заповнили анкету на декларування, а нам ще не перетелефонували», «Чи можна пришвидшити процес укладання декларації?», «Чи можу я приїхати та підписати декларацію з сімейним лікарем?»

Ці питання ми бачимо у ваших коментарях та особистих повідомленнях найчастіше, тому вирішили роз’яснити ситуацію та заспокоїти вас, шановні клієнти 7’Я Clinic.

Ми цінуємо вашу довіру, ваше бажання знайти відповідального сімейного лікаря, ваше щире відношення до нашого закладу.

З листопада 2021 року ми отримуємо ваші заповнені анкети. На даний час їх вже більше 5000. Спробуємо пояснити, чому так довго доводиться чекати нашого дзвінка і що займає наш час.

1.     Кожну анкету ми намагаємося обробити максимально якісно, зв’язатися з кожним клієнтом, безпечно перенести інформацію в загальну базу даних, а потім офіційно укласти декларацію між обраним сімейним лікарем та клієнтом. Іноді доводиться виправляти деякі помилки в анкетах у написанні імені, прізвища, статі, дати народження, назви міста чи адреси. Все це потребує узгодження і займає час.

2.     Зараз не можна збирати у коридорі живу чергу на декларування зі здорових і хворих пацієнтів, щоб не створювати передумови для поширення інфекцій. Тому, будь ласка, не їдьте через півміста, а заповнюйте анкету, не виходячи з дому. Реєстратор запросить кожного на укладання декларації за готовністю оброблених анкет.

3.     Будь ласка, знайомтесь з нашими лікарями: https://7clinic.com.ua/doctors/ Обирайте досвідченого лікаря, уважно заповнюйте анкету і будьте здорові.​

Заповніть наведену онлайн-форму для попереднього підпису декларації з сімейним лікарем —  Після переходу за посиланням і відповіді на всі запитання натисніть «Відправити». Дочекайтеся — з вами зв’яжуться адміністратори центру 7’Я Clinic.

Для уточнення інформації та запису звертайтесь за номерами клініки: +38 (099) 685 75 57, +38 (093) 685 75 57, +38 (096) 685 75 57.