Ендоскопія в Кропивницькому

Ендоскопія (від грецьких слів «endon» — всередині та «skopeo» — досліджую) — це дослідження організму людини зсередини з метою виявлення патологій, вивчення стану органів та лікування. Подібні процедури допомагає проводити ендоскоп — гнучкий пристрій з точною камерою.

В сучасному багатопрофільному центрі 7’Я Clinic (Кропивницький) наші фахівці користуються виключно апаратурою преміум-класу. Для проведення досліджень тут звертаються до можливостей сучасної цифрової відео-ендоскопічної системи FUJINON EPX-4450HD.

Пристрій з високою точністю стає у нагоді при проведенні простих ендоскопічних процедур, видалення поліпів товстої кишки та біопсії (коли треба дослідити та проаналізувати невелику частинку тканини).

Наприклад, під час колоноскопії можуть провести поліпектомію: видалити поліп, зробити біопсію та подальше гістологічне дослідження для уточнення діагнозу. До того ж, це є й профілактикою колоректального раку, адже поліпи товстого кишківника в подальшому можуть перетворитися на небезпечні ракові пухлини, а їх видалення допоможуть цього запобігти.

Ендоскопія найчастіше проводиться для дослідження шлунка (відео-езофагогастродуоденоскопія), товстої кишки (відео-колоноскопія) та бронхів (відео-бронхоскопія). Діаностику призначають при захворюваннях органів шлунково-кишкового тракту і трахеобронхіального дерева.

Кожне діагностичне та лікувальне ендоскопічне втручання проводиться з використанням «малої» анестезії — короткого медичного сну для знеболення та комфорту пацієнта.
Для запису на діагностику та консультації щодо ендоскопії дзвоніть за номерами телефонів 7’Я Clinic:

+38 (099) 685 7557
+38 (093) 685 7557
+38 (096) 685 7557

    Запис на прийом