Холтер — «агент», що стежить за роботою вашого серця протягом доби

Холтер-моніторування дає точну інформацію щодо характеристик серцевих скорочень. Щоб виявити порушення у роботі серця, однієї кардіограми буває недостатньо: збої у роботі серцевого м’яза можуть не фіксуватися в момент проведення ЕКГ. Саме тому виникає необхідність проведення добового моніторингу, протягом якого апаратура зможе виявити відхилення у роботі серця, що виявляються у різний час доби з різними фізичними навантаженнями.

Унікальна діагностика роботи серця в Кропивницькому

Моніторинг активності серцевого м’яза — важливе обстеження, доступне у нашому місті. Така безперервна діагностика може детально розповісти, наскільки стабільно функціонує орган.

Холтер — це сучасний пристрій-реєстр, який кардіолог закріплює до тіла пацієнта. З його допомогою стежать та аналізують показники діяльності серцево-судинної системи. Якщо подібне дослідження потрібне і вашому серцю, у багатопрофільному медичному центрі 7’Я Clinic готові провести його вже завтра.
При моніторуванні краще застосувати саме 12-канальний холтер. Він поєднує переваги ЕКГ та 3-канального добового моніторування. Ішемічна хвороба серця (ІХС), аритмія та інші відхилення в роботі серця значно вірогідніше визначаються саме пристроєм з 12 каналами і дають кардіологу максимум відомостей щодо патології. Дослідження з таким обладнанням проводять саме в нашій клініці.

В чому додатковий пріоритет 12-канального холтер-дослідження?

  • Можна дізнатися не тільки про порушення ритму серця (як з 3-анальним холтером), а й про тяжкість атеросклеротичних пошкоджень коронарних артерій
  • Тільки 12-канальне холтерівське моніторування може замінити обстеження під навантаженням у разі, коли пацієнт не в змозі його пройти
  • Кардіолог може виявити ризик раптової смерті, зважити ризики при проведенні терапії, визначити і контролювати правильність та ефективність лікування

Які функціональні можливості холтера?

1. Він вимірює точну швидкість та регулярність серцевого ритму.
2. Прилад знаходить відхилення від норми (аритмію або гіпертонію) при різних станах та навантаженнях пацієнта, уві сні та у неспанні.
3. Показники детально вивчаються кардіологом з метою виявлення можливих захворювань.
4. Моніторинг серцевої активності можна проводити протягом щонайменше 12 годин і до кількох діб.
5. Окрім холтера жоден інший метод діагностики серця не здатний дати максимум інформації про орган.

Як застосовують холтер?

Цей нешкідливий, комплексний та цінний метод обстеження простий у використанні: напередодні лікар обов’язково розповість вам про те, як необхідно поводитися з прикріпленими реєстраторами. Прилади є компактними моніторчиками, які кріплять за допомогою пластиру або магнітної стрічки на пацієнта в декількох місцях: наприклад, на шиї і поясі.

При грамотному використанні холтера важливо дотримуватися деяких правил:

1. Його не можна знімати, оскільки запис роботи вашого серця не повинен перериватися на хвилину.
2. Мочити апарат також забороняється, а значить, вам знадобиться на якийсь час забути про водні процедури.
3. Проводити обстеження можна в комфортних умовах і фіксувати, що робили під час спостереження — у цьому випадку добовий моніторинг покаже достовірний та показовий результат.
4. Дискомфорт при використанні холтера виключений, тому що прилад мобільний, а його вага — всього 150 грамів.

Коли необхідне холтер-моніторування серця?

  • скарги на серцебиття, перебої та болі в ділянці серця
  • частий та рідкий пульс
  • запаморочення, непритомності, переднепритомні стани
  • стрибки тиску
  • порушення ритму серцебиття (аритмії)
  • зміни кровообігу серця
  •  збої у роботі серця
  • виявлені зміни на ЕКГ (синдром подовженого QT, інфаркт міокарда)
  • больова та безбольова ішемічна хвороба міокарда
  • контроль призначеної терапії
  • артеріальна гіпертонія з ознаками серцево-судинної недостатності
  • підготовка до лікування (включаючи хірургічне втручання) пацієнтам із кардіопатологією
  • коли не вдалося з’ясувати причину недуги іншими методами

5 причин, чому проведення холтер-дослідження краще довірити кардіологу 7’Я Clinic:

1. Моніторування проводиться амбулаторно та з застосуванням якісного обладнання.
2. Спеціальна підготовка пацієнта та протипоказання до процедури відсутні.
3. Професіонали нашої клініки роками відточували майстерність якісної діагностики серця, а тому допоможуть кваліфіковано провести та проаналізувати дослідження за допомогою холтера. Кардіолог зможе попередити багато негативних явищ і виявити існуючі, відстежити ризики при застосуванні певного препарату, зважити додаткові фактори ризику, призначити кардіопротекторну терапію і запобігти можливому розвитку ускладнень протягом життя.
4. Пацієнти можуть пройти обстеження з 12-канальним холтером виключно в нашому медичному центрі у Кропивницькому, тож ця ексклюзивна послуга надається на найвищому рівні, за прийнятною ціною, без черг та очікування.
5. Виключно у нас ви отримаєте результати дослідження у друкованому вигляді після завершення діагностики разом із детальною консультацією кардіолога.

Якщо необхідно проаналізувати діяльність серця, звертайтеся для кардіологічного дослідження за допомогою 12-канального холтера у клініці 7’Я Clinic: +38 099 685 7557, +38 093 685 7557, +38 096 685 7557.