Знайомимо з командою сімейних лікарів 7’Я Clinic: Дмитро Корольков

У нашому багатопрофільному медичному закладі 7’Я Clinic у Кропивницькому працюють кваліфіковані фахівці з великим досвідом і глибокими знаннями. Один з них — сімейний лікар Дмитро Корольков.

Він щодня зустрічається із людським болем, але ніколи не втрачає людяності та професійності. Щирий, з посмішкою та добрим серцем.

Так про лікаря сімейної медицини Дмитра Королькова відгукуються його вдячні пацієнти: «Коли я йшов підписувати з ним декларацію, мені просто була потрібна декларація. Скажу більше — мені просто треба було довідку. Але за той час, відколи ми разом (це не дуже дивно звучить?), я зрозумів, що це Лікар. Саме так, Лікар з найбільшої літери, яка тільки можлива».

Адже це досвідчений фахівець, що має великий досвід діагностики та лікування пацієнтів з різними захворюваннями, у тому числі загально-терапевтичного профілю, онкологічного, туберкульозу легень, ВІЛ та інших.

Освіту Дмитро Корольков отримав у Національному медичному університеті ім. О. О. Богомольця, Національному університеті охорони здоров’я України імені П. Л. Шупика, Дніпропетровській державній медичній академії. Кваліфікацію з сімейної медицини підвищував у Харківській медичній академії післядипломної освіти.

Працював лікарем-терапевтом Кіровоградської поліклініки №5, лікарем-гематологом Кіровоградської обласної лікарні, лікарем в Амбулаторії загальної практики сімейної медицини, а з грудня 2021 року працює сімейним лікарем в 7’Я Clinic.​
Анкету на підписання декларації з сімейним лікарем Дмитром Корольковим заповнюйте за посиланням!