Сімейна медицина в Кропивницькому

Сімейна медицина — відносно новий, але важливий напрям, що забезпечує супровід і тривалу опіку пацієнта та його родини у всі періоди життя, коли лікар слідкує за здоров'ям кожного члена сім'ї.

Лікар загальної практики або сімейний лікар — це фахівець, який надає медичну допомогу вже на першому етапі звернення, причому незалежно від віку та статі, характеру хвороби, стану органів і систем організму пацієнта.

У кожного має бути свій сімейний лікар

Підписуючи декларацію з лікарем загальної практики, ви отримаєте допомогу фахівця, який:

 • знає історію захворювань родини: сімейний анамнез
 • слідкує за особливостями росту та розвитку дітей
 • проводить профілактичні огляди
 • володіє нюансами застосування різних лікувальних методів і призначає необхідні медикаменти
 • враховує індивідуальні алергічні прояви, вроджені та набуті відхилення
 • стежить за здоров’ям і піклується щодо профілактики захворювань, у тому числі вакцинації
 • діагностує захворювання на ранній стадії та займається їх лікуванням
 • скеровує, при необхідності, до вузькопрофільних спеціалістів.

Сімейний лікар — медичний «менеджер» для всієї сім’ї. Він створює та контролює діагностичний і лікувальний маршрут кожного пацієнта та реалізує комплексний підхід для поліпшення вашого здоров’я.

7’Я Clinic — ваш осередок якісної сімейної медицини в Кропивницькому

У центрі вас радо зустріне команда сімейних і вузькопрофільних лікарів, які стануть вашими особистими консультантами у питаннях здоров’я всіх членів родини. Фахівці 7’Я Clinic допоможуть у виборі оптимальних методів діагностики та лікування, приділять увагу кожному, дадуть аргументовані та цінні поради.

Наші сімейні лікарі мають поглиблену професійну підготовку, яка дозволяє надавати великий обсяг медичних послуг, грамотно діагностувати і лікувати широке коло захворювань. Якщо лікар спрямує пацієнта до вузькопрофільних фахівців, 7’Я Clinic забезпечить належну медичну допомогу: в клініці працює кардіолог, уролог, гінеколог, проктолог, мамолог, дерматолог.

Коли варто звернутись до сімейного або вузькопрофільного лікаря 7’Я Clinic?

Особистий сімейний лікар (Кропивницький)— це перш за все товариш і експерт з питань здоров’я вашої родини. Тому звертайтеся до нього без вагань, відразу ж після перших натяків на погіршення самопочуття або явних симптомів, дискомфорту, болю.

Якщо будь-що в організмі заважає повноцінно жити і працювати, запишіться на первинну консультацію до сімейного лікаря. Фахівець уважно вислухає, огляне, призначить необхідні обстеження або ліки, при необхідності скерує до лікаря вузької спеціалізації, що потрібен саме у вашому випадку, та складе комплексну програму лікування для забезпечення максимального результату.

Декларація з сімейним лікарем

У медичному центрі 7’Я Clinic у Кропивницькому ви можете підписати декларацію з сімейним лікарем, який стане персональним супроводжуючим для всієї родини у питаннях здоров’я.

Прийміть правильне рішення: обирайте свою сімейну клініку, свого сімейного лікаря та залишайтеся здоровими!

  Запис на прийом

  Наші спеціалісти