Гастроентерологія в Кропивницькому

Гастроентерологія — це розділ медицини, що вивчає печінку, кишківник, підшлункову залозу, шлунок, стравохід, їх будову та функціонування, захворювання та методи їх лікування. Багато чинників сучасного життя позначаються на здоров’ї негативно. І, в першу чергу, від стресів, перевтом і несприятливої екології з її неякісними продуктами страждає шлунок. 

Щоб запобігти патології органів травлення, необхідно своєчасно відвідати гастроентеролога. Саме для цього ми відкрили кабінет гастроентеролога в багатопрофільному центрі 7’Я Clinic (Кропивницький). Фахівець проведе огляд, знайде справжні причини захворювань шлунково-кишкового тракту та печінки, надасть кваліфіковану консультацію щодо усунення цих проблем.

Як передбачити проблеми шлунко-кишкового тракту вчасно?
Здорове травлення — запорука міцного здоров’я та важливий чинник у його формуванні. Своєчасне звернення до гастроентеролога може врятувати вас від ускладнень із шлунково-кишковим трактом у майбутньому, тому важливо прислухатися до свого організму та вчасно реагувати на симптоматику.

Деякі прояви поганого травлення на ранніх стадіях не завдають вам дискомфорту, і ви можете навіть звикнути до своєї щовечірньої печії або болю в області шлунка. Не «списуйте» ці симптоми на погану вечерю чи нервозність, не чекайте на їх самостійне зникнення! Адже згодом захворювання може прогресувати, і це може нести загрозу вашому життю. Втрачений час може бути на руку недузі, тому фахівець 7’Я Clinic в потрібний момент дасть поради щодо лікування ШКТ або печінки.

 • Гастроентеролог нашої клініки стане у нагоді при наступних симптомах:
 • печія, відрижка, гикавка
 • специфічний присмак у роті
 • блювання та нудота, знижений апетит або його повна відсутність, спотворення смаку
 • дискомфорт у шлунку, болі в ділянці живота будь-якого характеру
 • здуття живота, метеоризм
 • здавлення в грудях або за грудиною
 • діарея, запор, слиз та кров у калі
 • зміна ваги

Якщо вас турбує хоч щось із перерахованого — це серйозна нагода записатися на прийом до гастроентеролога. Згадайте та запишіть свої спостереження, скарги, історію захворювання. Перед візитом у клініку краще зібрати результати досліджень, аналізів, УЗД, які ви проводили раніше, щоб картина захворювання шлунково-кишкового тракту та печінки була повнішою.

Запис на прийом до гастроентеролога у Кропивницькому

Як відбувається візит до фахівця?

Найчастіше сімейний лікар уточнює специфіку проблеми і спрямовує до фахівця в галузі шлунково-кишкового тракту, який:

1. Перш за все, попросить розповісти про причини звернення, вислухає скарги, дізнається про спосіб життя та харчування.
2. Визначить загальний стан здоров’я, уточнить перенесені захворювання та операції, ознайомиться з переліком ліків, що приймаються.
3. Далі фахівець вивчить вашу історію хвороби, аналізи, дослідження (якщо вони є).
4. Потім приготуйтеся до загального лікарського огляду, пальпації органів черевної порожнини та попереднього діагнозу.
5. Гастроентеролог нашої клініки може призначити специфічні аналізи, гастроскопію та УЗД, які ви можете провести безпосередньо у нас, без затримок та черг. Можливо лікар порекомендує взяти консультації суміжних фахівців.
6. На завершення консультативного прийому медичним фахівцем може бути складений індивідуальний план лікування та рекомендовані додаткові дослідження, проведена бесіда щодо відповідної вам дієти та зміни способу життя.

Після відвідування гастроентеролога нашої клініки ви усвідомите реальну ситуацію, масштаб проблеми з шлунково-кишковим трактом або печінкою і розвієте зайві страхи. Якщо захворювання вимагає простої профілактики, у вас будуть слушні рекомендації, щоб не допустити погіршення здоров’я. Для нас дуже важливе ваше розуміння і бажання дотримуватися порад досвідченого гастроентеролога.

Болить живіт? Проблеми з їжею чи випорожненням? Нехай ваше травлення буде налагоджено, як годинниковий механізм!

Задати питання і записатися на консультацію до гастроентеролога ви можете за номером телефону 7’Я Clinic: +38 (099) 685 7557, +38 (093) 685 7557, +38 (096) 685 7557.

  Запис на прийом