Знайомимо з командою сімейних лікарів 7’Я Clinic: Христина Опрощенко

7’Я Clinic — багатопрофільний центр, хоча й молодий. Але ми вже встигли зібрати до своєї команди лікарів, у яких впевнені. Тому пацієнтів у нас зустрічають виключно справжні професіонали.
Одним з таких є Христина Опрощенко — досвідчений сімейний лікар, чудова людина і просто чарівна жінка.

У Харківському національному медичному університеті вона здобула вищу освіту. Але для того, щоб кожний прийом пацієнтів був ефективним та йшов на користь, потрібно мати не тільки неабиякі професійні знання, а й великий практичний досвід.

Тож надалі Христина здобула чималу практику за фахом: працювала лікарем загальної практики та лікарем сімейної медицини у КНП ЦПМСД 2 Міської ради Кропивницького. З моменту отримання диплому по сьогоднішній день постійно вдосконалювалась як лікар. Брала участь в українських і міжнародніх научно-практичних конференціях та семінарах.

З грудня 2021 року Христина Опрощенко працює лікарем сімейної медицини в центрі 7’Я Clinic​ за своїм основним напрямком діяльності.
Якщо ви забажали підписати декларацію з експертом у галузі сімейної медицини, перейдіть за посиланням та заповніть анкету.