Як пройшов наш тренінг для лікарів?

7 квітня відбулася масштабна подія у Кропивницькому — семінар «Організація роботи та взаємодія первинної, вторинної та третинної ланки закладів охорони здоров’я. Менеджмент діагностики інсульту на первинній ланці. Онкоскринінг».

Розглянули питання, які постали на всіх ланках охорони здоров’я:

• визначення маршруту пацієнта первинної ланки
• скерування пацієнтів на рівні спеціалізованої та надспеціалізованої медичної допомоги
• шляхи вирішення питань завдяки плідній взаємодії між закладами охорони здоров’я

Ми щиро вдячні кожному спікеру та учаснику події, присутнім в залі сімейним лікарям та студентам ДНМУ.

Олександр Медвідь провів майстер-клас з неврологічного огляду пацієнта та розказав про коректне скерування пацієнта задля збереження його життя. Фадель Олакі Алі Хамід висвітлив клінічні випадки, які змусили замислитись про важливість онкоскринінгу та постійне оновлення знань в цій галузі. Тетяна Мітєва відповіла на питання з організації роботи та взаємодії всіх ланок, сфокусувала увагу на здоров’ї жінок.

Вдячні директору ДОЗ Кіровоградської області Олегу Рибальченко за зворотній зв’язок, підтримку та бажання вирішувати актуальні питання закладів охорони здоров’я.

Також дякуємо керівникам закладів охорони здоров’я (Лариса Андреєва) та окремих відділень за бажання налагодити плідну взаємодію. Адже ми маємо спільну мету — надати пацієнту вірний алгоритм дій задля якісної медичної допомоги.

Дякуємо керівнику первинної ланки медицини у Кропивницькому Сергію Баранову за чітку та змістовну доповідь, яка довела, що зміни в медицині починаються саме з сімейного лікаря.

Цей безкоштовний для лікарів захід відбувся за підтримки TomoClinic та директора закладу Володимира Ященко, голови осередку Української Асоціації сімейної медицини Тамілли Асрієвої, на базі 7’Я Clinic та навчального центру Treat&Study.