Здоров’я жінки — понад усе!

Діагностика є запорукою жіночого здоров’я. Адже часто жінкам не вистачає часу на себе. Робота, сім’я та побутові справи не будуть чекати!

Але все це відходить на другий план, коли жіноче здоров’я порушується.
‼️Не допустіть цього і вчасно перевірте стан грудей!

Сканування молочних залоз — обстеження, яке регулярно проходять жінки в усьому світі. В 7’Я Clinic вас зустріне лікар-жінка, провідний брест-радіолог Алла Кальна, яка, як ніхто, розуміє жінок, їх потреби, сумніви та сподівання, вміє правильно спілкуватися і пояснювати зміни, що відбуваються в молочних залозах.

Наша брест-радіолог знає про молочну залозу усе: володіє сучасними методиками діагностики та виконує широкий спектр діагностичних процедур. Тож ми можемо сказати, що забезпечуємо для пацієнтів якість обстежень молочних залоз на рівні еталонів сучасної медицини. У разі виявлення змін у грудях зможемо провести необхідні додаткові обстеження, запропонувати план лікування та втілити його.
Алла Кальна — лікар-рентгенолог та провідний брест-радіолог, яка збирає ваші численні відгуки і працює з мультимодальною діагностикою грудних залоз (мамографія, УЗД, МРТ).

Серед здобутків Алли Кальної — перемога у конкурсі від Благодійного фонду «Здоров’я жінки і планування сім’ї» серед 19 закладів ОЗ України. Тоді завдяки її зусиллям було залучено до 2 690 тисяч гривень на придбання мамографічної системи «VIOLA».

Також Алла Олександрівна займалася грантовою діяльністю, співпрацювала з БФ «Квітна», Службою Старших Експертів (SES). Працювала викладачем з радіології на кафедрі онкології та радіології МІ СумДУ на базі КНП СОР СОКОД. Розробила методику викладання практичних занять в режимі онлайн. Має активне членство в профільних спілках: EUSOBI — Європейська асоціація брест-радіологів, ESR, ESOI, АРУ, БПР.

Любі жінки! Будьте уважними до власного здоров’я. Чекаємо вас в 7’Я Clinic для обстежень — телефонуйте 0 800 33 75 57.