Всесвітній день сімейного лікаря!

Сімейний лікар — перший, до кого ви або хтось з вашої родини звертаєтесь під час хвороб. Цьому фахівцю ви щиро довіряєте своє здоров’я, адже він має високу кваліфікацію і пройшов для цього спеціальну багатопрофільну підготовку. Тепер сімейний лікар стоїть на варті вашого здоров’я: турбується про його профілактику, встановлює діагноз, лікує, допомагає у реабілітації.

Саме первинна медична допомога має формувати і зміцнювати здоров’я цілої нації. Тож 19 травня 2011 року було започатковано святкування Всесвітнього дня сімейного лікаря. Ініціатором стала Всесвітня організація сімейних лікарів WONCA, до якої також входить Українська асоціація сімейних лікарів.

З нагоди Всесвітнього дня сімейного лікаря раді привітати наших колег і висловити безмежну вдячність за високий професіоналізм та відданість справі. Від усієї душі бажаємо вам, шановні колеги, здоров’я, миру та подальших професійних здобутків. Щиро дякуємо за витримку і сумлінну працю, вміння підтримувати та бути уважними до кожного, хто потребує вашої допомоги.

Нехай і у вас, сімейних лікарів, також поруч завжди буде поряд той, хто берегтиме вашу віру та надію, зігріватиме вас любов’ю та турботою! Побільше вам здорових пацієнтів, вдячних посмішок та благополуччя!