До якого фахівця звернутись?

Кожен п’ятий пацієнт звертається до лікарів не за їх профілем. Тобто захворів у людини, скажімо, живіт, і вона вирішує, що треба відвідати хірурга. А хірург, оглянувши пацієнта, бачить, що хвороба не його профіля. У людини може бути розлад травлення, панкреатит або інше нехірургічне захворювання. Звичайно, пацієнт мав би звернутися до спеціалістів іншого профілю (гастроентеролога).

Ми підготували поради для вас, щоб скоротити витрати часу та нервів і зробити візит до закладу максимально ефективним.

Сімейний лікар-терапевт є першим і головним лікарем, до якого слід відправлятися у разі виникнення будь-яких проблем зі здоров’ям. Він здійснює первинний прийом хворих та призначає відповідне лікування.

Після детального огляду та опитування відвідувача лікар зможе визначити, на які додаткові обстеження та аналізи його направити, який план лікування запропонувати, до якого вузькопрофільного фахівця спрямувати.

Не намагайтеся поставити діагноз самостійно і не розпочинайте лікування підручними народними засобами. Це слід довіряти лише досвідченим фахівцям. В іншому випадку можна завдати шкоди здоров’ю.

Звертайтеся до професіоналів! Підпишіть декларацію з нашим сімейним лікарем і отримуйте вигідні пропозиції.

7’Я Clinic турбується про вас, тому для нових клієнтів ми надаємо -50% на первинні консультації вузьких спеціалістів клініки.

Ми також не забуваємо про тих, хто давно є клієнтом нашої клініки, тому для вас і тих, хто підпише декларацію з нашим сімейним лікарем діє постійна знижка -10% на всі платні послуги центру.

Шановні пацієнти! Ми сподіваємось, що наші рекомендації вам допоможуть правильно діяти у будь-якій невизначеній ситуації зі здоров’ям. Відповіді на свої запитання ви можете отримати за нашим номером 0 800 33 75 57. Завітати до нашої клініки у Кропивницькому можна за адресою вул. Преображенська, 79 а.

Ви також можете скористатись нашим чат-ботом 7’Я Clinic — заради вас ми поліпшили сервіс і тепер ви можете звернутись до нас у Viber та Telegram — https://bot.7clinic.com.ua/