Режим обслуговування у зв’язку з тривалими повітряними тривогами

Шановні пацієнти, любі українці, сильна духом нація! Ці дні досить важкі для всіх нас. Просимо прийняти до уваги, що для вашої безпеки і безпеки лікарів під час повітряної тривоги 7’Я Clinic не працює.

Ми йдемо назустріч нашим клієнтам і робимо все від нас залежне. Якщо ви записалися на прийом до нас на певну годину і розумієте, що під час повітряної тривоги не зможете потрапити до лікаря, будь ласка, телефонуйте на гарячу лінію, яка працює незалежно від повітряних тривог. В телефонному режимі ви зможете перенести чи узгодити час вашого візиту до медзакладу. Наш адміністратор або лікар зателефонує вам пізніше, якщо це питання можна вирішити в телефонному режимі і без огляду.

Якщо у вас невідкладний стан, важка хвороба або ви потребуєте рецепт ліків — також телефонуйте на гарячу лінію і опишіть свою ситуацію. Ми обов’язково розберемося з нею та допоможемо вам.

Ми розуміємо ваше положення, але якщо у вас температура або прояв інших виразних симптомів захворювання, немає сенсу чекати візиту до лікаря біля медзакладу. Ми не зможемо прийняти пацієнтів до закінчення тривоги. Не витрачайте зайвий час та не ризикуйте власним життям і здоров’ям. Такі випадки розглядатимуться в індивідуальному порядку.

Гарячі номери 7’Я Clinic: +38 (099) 685 75 57, +38 (093) 685 75 57, +38 (096) 685 75 57. Ми завжди поруч.