Лікарі завжди на варті вашого здоровья та життя

Вони надають всебічно допомогу в нелегкі для України часи. Чергують, не сплять, консультують та тримають руку на вашому пульсі. Це — сімейні лікарі, які по всій країні стали порятунком для звичайних громадян.

Представляємо нового співробітника 7’Я Clinic — Юлію Юхимюк. Вона отримала медичну освіту в Донецькому національному медичному університеті, пройшла інтернатуру за спеціальностями «Загальна практика — сімейна медицина» та «Дерматовенерологія». Юлія Ігорівна постійний учасник та спікер на українських і міжнародних науково-практичних конференціях та семінарах, має досвід роботи та медичної практики, долучається до різноманітних заходів для сімейних лікарів.

Тепер Юлія Юхимюк приєдналася до команди 7’Я Clinic і приймає своїх пацієнтів у нашому медичному закладі за адресою у Кропивницькому: вул. Преображенська, 79 а.
Якщо ви бажаєте обрати фахівця за свого сімейного лікаря, то підписати декларацію з ним можна безпосередньо у нашому медзакладі або за номерами клініки +38 (099) 685 75 57, +38 (093) 685 75 57, +38 (096) 685 75 57.