Епідеміологічний сезон і способи йому протистояти

Осінь: в Кропивницькому знов почали хворіти на коронавірус та все частіше — на інші вірусні захворювання.

Війна також не мотивує українців замислюватися про власне здоров’я та змушує відкладати це нагальне питання на потім. Але маємо підтримувати власний організм вчасно і без «канікул», як це вже зробили наші лікарі 7’Я Clinic і до чого закликають своїх пацієнтів.

З кінця вересня ВООЗ дозволила робити другу бустерну дозу від коронавірусної інфекції всім охочим в Україні. За думкою фахівців, це правильно, очікувано і прогнозовано.

Дмитро Корольков: «Хочеться вірити, що частина моїх пацієнтів вже зробили другий бустер, почуваються захищеними і не перевантажують медичну систему в сучасних і без того непростих умовах. Всім іншим я намагаюсь пояснити важливість такого кроку. Якщо ви хворієте на коронавірус саме зараз — через 1-3 місяця після одужання неодмінно робіть бустер (це найбільш ефективний період дії вакцини в такому випадку)».

Любі клієнти! Захистіть себе перед традиційним зростанням кількості випадків захворювання в епідеміологічний сезон. Адже вакцинація — це єдиний ефективний спосіб зменшити ризики госпіталізації та смерті внаслідок коронавірусної хвороби.

Перелік пунктів та центрів вакцинації у Кропивницькому читайте за посиланням:

Повний текст новини читайте на сайті МОЗ України:

Бережіть себе!