Чи давно ви зверталися до дерматолога?

До цього закликає наш дерматолог Владислав Богданов, який розпочинає прийом вже з понеділка, 24 жовтня. Фахівець закінчив Запорізький державний медичний університет за спеціальністю «Лікувальна справа» і пройшов інтернатуру за фахом «Дерматовенерологія».

Додатково завершив навчання на курсах удосконалення на базi НМАПО iм. П.Л. Шупика за фахом «Дерматоонкологія» та «Ін’єкційна косметологія. FULL FACE: поєднання методик ботулотоксин, філер, нитки».

На прийомі у дерматолога в 7’Я Clinic (Кропивницький) ви зможете отримати консультацію, діагностику та лікування з приводу дерматологічних захворювань, а також пройти профілактичні медичні огляди.

Наш лікар має великий досвід у роботі з:

  • інфекційними, паразитарними, вірусними та грибковими захворюваннями волосся, нігтів, шкіри у дорослих та дітей
  • сверблячими дерматозами (атопічний дерматит, простий хронічний лишай, екзема, себорейний дерматит)
  • ліхенами (псоріаз, червоний плескатий лишай, рожевий лишай Жибера)
  • герпетиформним дерматитом Дюрінга
  • захворюваннями сальних залоз (алопеція, акне, розацеа)
  • токсикодерміями у дорослих та дітей тощо

Владислав Богданов володіє методиками ін’єкційної косметології, видалення судинної сітки та зірочок, гіперпігментації, фотоомолодження за допомогою IPL-лазера.
Постійно вдосконалює власні знання та навички в галузі дерматовенерології та естетичної медицини на науково-практичних конференціях та курсах підвищення кваліфікаці.
Пам’ятайте: шкіра — це дзеркало загального стану організму та функцій його систем. Перевірте його вже сьогодні!
Запишіться до дерматолога за гарячими номерами 7’Я Clinic: +38 (099) 685 75 57, +38 (093) 685 75 57, +38 (096) 685 75 57.