психолог в кропивницькому

Обирай кращих

Вперше наш медичний заклад в Кропивницькому приймає участь у голосуванні ТОП-20 на звання «Народний бренд».
Кожен ваш голос може бути вирішальним, тож підтримайте нас, любі клієнти! Для вас це всього 5 хвилин часу, для нас — можливість стати більш відомими у Кропивницькому і більш корисними для кропивничан.

Як віддати свій голос за 7’Я Clinic?

1. Перейдіть за посиланням https://top20.ua/kr/brand
2. Оберіть номінацію «Приватна клініка, центр».
3. Натисніть кнопку «Проголосувати» під брендом 7’Я Clinic.
4. Для зарахування голосу проголосуйте ще мінімум за 9 з 44 запропонованих номінацій і натисніть кнопку «Завершити голосування».
5. Для підтвердження голосу введіть свій телефонний номер, прийміть вхідний дзвінок і введіть код перевірки, продиктований під час телефонного дзвінка.
6. При бажанні зробіть репост в соцмережах і не видаляйте його до закінчення конкурсу.
7. Виконавши всі умови, ви автоматично станете учасником розіграшу подарунків.

Якщо ви вже почали голосування, але не встигли закінчили, інформація про ваші голоси зберігається, і можна продовжити голосування в будь-який час.
Один користувач може проголосувати тільки один раз.

Кожен голос зараховується в загальний залік бренду. За результатами голосування буде складено рейтинг усіх локальних компаній Кропивницького. Переможці будуть нагороджені відзнаками «Народний Бренд».

Любі клієнти, щиро вдячні за кожен ваш голос на користь нашого медзакладу, який відкрився лише на початку 2022 року, але вже отримав своїх численних прихильників і вдячних клієнтів.