Прийом проктолога в 7’Я Clinic

Будь-яке проктологічне захворювання або дискомфорт у задньому проході ігнорувати не можливо. Часто пацієнти відкладають візит до лікаря-проктолога на потім, адже легковажно відносяться до перших симптомів або соромляться звертатися з подібними проблемами до лікарні.

Ми наполягаємо: терпіти не можна! Якщо функції ануса та прямої кишки порушені, треба звернутися до висококваліфікованого лікаря.

Кабінет проктолога є і в нашій сімейній клініці у Кропивницькому.

Наш лікар-проктолог проводить консультації та ректальний огляд, діагностику та лікування. Уважно вислухає ваші скарги, з’ясує причину захворювання, проведе обстеження безпосередньо у кабінеті, призначить індивідуальне лікування: медикаменти чи процедури. При необхідності фахівці проводять проктологічні операції, хірургічні втручання на черевній порожнині і стінці, ліквідовують кишкові та анальні свищі.

Як записатися до проктолога у Кропивницькому?

Консультацію нашого проктолога можна отримати в 7’Я Clinic. При будь-яких проблемах в області заднього проходу, симптомах та скаргах запишіться до лікаря-проктолога (це можливо зробити навіть без направлення від сімейного лікаря).

Відвідати лікаря можна за адресою сімейної клініки — вулиця Преображенська, 79 а. Телефонуйте за гарячим номером телефону 7’Я Clinic — 0 800 33 75 57.