Продовжуємо знайомити вас з колективом сімейних лікарів 7’Я Clinic:

Тамілла Асрієва

Закінчила Полтавську медичну академію та пройшла інтернатуру за спеціальністю «Загальна практика — сімейна медицина». Має великий досвід медичної практики і наукової роботи.
Сімейний лікар, керівник наукового центру Treat&Study, інструктор з «Базової підтримки життєдіяльності» від Європейської ради реанімації (European Resuscitation Council, ERC).

Ніна Тимощук

Фахівець високого рангу, має великий досвід діагностики та лікування пацієнтів з різними захворюваннями загально-терапевтичного профілю. Закінчила Дніпропетровську державну медичну академію. Бере участь у міжнародних та українських майстер-класах та тренінгах. Чуйний лікар, уважна до деталей, з добрим ставленням до пацієнтів.
7’Я Clinic: у нас можна безкоштовно підписати декларацію з сімейним лікарем

З нею кожен бажаючий може мати особистого сімейного лікаря і отримувати в нашому багатопрофільному центрі послуги за державною програмою медичних гарантій. Декларація підтверджує ваше право на доступне медичне обслуговування у певного лікаря. Цей документ — ваше офіційне повідомлення для держави і Національної служби здоров’я України (НСЗУ), з якою ми співпрацюємо. Ви можете укласти декларацію з сімейним лікарем навіть не за місцем прописки чи проживання.

Щоб отримати інформацію і записатися на консультацію до сімейного лікаря, телефонуйте на номери 7’Я Clinic або звертайтесь до чат-боту https://bot.7clinic.com.ua/:
+38 (099) 685 7557
+38 (093) 685 7557
+38 (096) 685 7557