Багатопрофільний центр 7’Я Clinic в Кропивницькому пропонує послуги сімейних лікарів Знайомимо з нашими фахівцями:

Знайомимо з нашими фахівцями:

Дмитро Корольков

Досвідчений фахівець з великим досвідом діагностики і лікування пацієнтів з різними захворюваннями (загально-терапевтичного профілю, туберкульозу, ВІЛ). Закінчив Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця. Працював лікарем-терапевтом, гематологом, координатором проекту HealthLink. Досвідчений, уважний, детальний сімейний лікар.

Христина Опрощенко

Завершила Харківський національний медичний університет, працювала лікарем загальної практики і сімейної медицини. Учасниця українських і міжнародних научно-практичних конференцій і семінарів. Постійно підвищує кваліфікацію та навчається. Уважно оглядає пацієнтів, детально розпитує щодо симптомів, призначає ефективну діагностику та лікування.

7’Я Clinic: у нас можна безкоштовно підписати декларацію з сімейним лікарем
З нею кожен бажаючий може мати особистого сімейного лікаря і отримувати в нашому багатопрофільному центрі послуги за державною програмою медичних гарантій. Декларація підтверджує ваше право на доступне медичне обслуговування у певного лікаря. Цей документ — ваше офіційне повідомлення для держави і Національної служби здоров’я України (НСЗУ), з якою ми співпрацюємо. Ви можете укласти декларацію з сімейним лікарем навіть не за місцем прописки чи проживання.

Щоб отримати інформацію і записатися на консультацію до сімейного лікаря, телефонуйте на номери 7’Я Clinic або звертайтесь до чат-боту https://bot.7clinic.com.ua/:
+38 (099) 685 7557
+38 (093) 685 7557
+38 (096) 685 7557