Мамографія безкоштовно

Існують обстеження, які можуть врятувати життя, якщо проведені вчасно і якісно. Нагадуємо: в 7’Я Clinic (Кропивницький) мамографія проводиться безкоштовно за наявності електронного направлення. Це стало можливим завдяки нашій плідній співпраці з НСЗУ (Національною Службою Здоров’я України), за сприяння Кабінету Міністрів.

Для виявлення захворювань молочних залоз ми використовуємо сучасне обладнання, а саме обстеження проводить кваліфікований лікар-мамолог.

Мамографія — основний ефективний метод скринінгу грудей у всьому світі. Його рекомендовано проводити пацієнткам, старшим за 40 років, а в деяких випадках і раніше (за показаннями). Мамографії бажано виконувати щороку.

Такий скринінг допомагає оцінити стан молочних залоз, розібратися у низці патологій, вікових змінах, провести додаткові дослідження за показаннями, не допустити появи та розвитку захворювань грудей.

Крім проведення мамографії щороку навіть за відсутності скарг кожну жінку має оглядати лікар-мамолог, який надасть відповідні рекомендації. Це запорука жіночого здоров’я та впевненості у завтрашньому дні.

Дорогі жінки! Ми зробили все для того, щоб це обстеження було максимально доступним для кожної з вас. В 7’Я Clinic воно проводиться безоплатно за наявності електронного направлення. Не відкладайте візит до фахівця незалежно від того, чи ви спостерігаєте якісь симптоми в грудях, чи ні. Робіть мамографію вчасно.

Для запису на обстеження звертайтесь за телефоном 7’Я Clinic — 0 800 33 75 57 або приходьте до нашої сімейної клініки по вул. Преображенська, 79 А.