7’Я Clinic: безкоштовні медичні послуги в Кропивницькому та області

Мешканці громади та переселенці можуть отримати надійну медичну допомогу для під час війни. Багатопрофільний медичний центр 7’Я Clinic в Кропивницькому працює в штатному режимі за адресою вулиця Преображенська, 79 А.
Наразі прийом ведуть сімейні лікарі, доступні такі послуги, як УЗД та мамографія, консультація мамолога. Фахівці вузької спеціалізації також ведуть прийом, якщо на це є потреба.

Наша клініка має договір з Національною службою здоров’я України (НСЗУ), тож пацієнти можуть отримати багато медичних послуг БЕЗКОШТОВНО (за рахунок НСЗУ).

Які саме послуги доступні клієнтам центру?

1. Кожен бажаючий має можливість заключити контракт з сімейним лікарем й отримувати подальшу медичну допомогу в рамках співпраці з НСЗУ. Після укладання документу певні пакети послуг та дослідження є безкоштовними за наявністю електронного направлення від лікаря.

2. Як приклад, мамографія (обстеження молочних залоз) в клініці проводиться безкоштовно за наявністю електронного направлення від сімейного лікаря в рамках співпраці з НСЗУ.

3. Інструктори клініки з навчального центру Treat&Study проводять безкоштовні майстер-класи з надання першої медичної допомоги, узгоджені з МОЗ України. За потребою їх проводять для інших громад в місті чи області. Експрес-курси та практикуми навчального центру Treat&Study стають у нагоді тим, хто рятує людей від хвороб і смерті.

Клініка приймає усіх пацієнтів, які потребують медичної допомоги. Регіон не має значення, ми всі українці! Для отримання безкоштовних послуг необхідно підписати контракт з одним з сімейних лікарів клініки.

Ви можете звернутися за номерами медичного центру і записатися на прийом. Для отримання відповідей на запитання та запису дзвоніть за номерами 7’Я Clinic +38 099 685 7557, +38 093 685 7557, +38 096 685 7557.

🕘Клініка працює з понеділка до п’ятниці, з 9 до 17 години. Контакт-центр працює з понеділка до суботи, з 9 до 17 години.

Лікарі поруч! Все буде Україна🇺🇦!