Познайомтеся з новим співробітником 7’Я Clinic

В клініці з’явився ендокринолог — Лариса Бажан, яка має 27 років досвіду.

З 1995 року працювала лікарем-ендокринологом міського ендокринологічного відділення лікарні ім. А. і О. Тропіних в Херсоні. З 2005 року по вересень 2020 року працювала завідуючою цим відділенням та була головним позаштатним ендокринологом Управління Міського відділу охорони здоров’я. Також працювала в обласному онкодиспансері, приватних клініках, в тому числі в клініці репродуктивної медицини.

Лікарка має великий досвід з лікування таких патологій, як цукровий діабет (тяжкі форми, ускладнення), гострими у вигляді ком та хронічним синдромом діабетичної стопи, рани, діабетичні поліневропатії та ангінопатії. Крім компенсації вуглеводного обміну у хронічних хворих займалається лікуванням патологій щитовидних залоз, паращитовидних залоз, ДТЗ, тиреотоксикозу, автоімунної офтальмопатії, хвороб наднирників, ожиріння, репродуктивної ендокринології.

З вересня 2020 працювала приватним лікарем-ендокринологом в Херсоні. Має вищу категорію з ендокринології з 2008 року.

Лариса Бажан також приймає участь в конференціях різного рівня, виступає як доповідач на конференціях обласного рівня та як ведучий ендокринолог Херсонської області.

Коли вам необхідна консультація ендокринолога, звертайтеся за нашими номерами і записатися на прийом. Для отримання відповідей на запитання та запису дзвоніть за номерами нашого медичного центру 7’Я Clinic +38 099 685 7557, +38 093 685 7557, +38 096 685 7557.