Сімейний лікар завжди поруч! В медичному центрі 7’Я Clinic продовжується підписання декларацій із сімейними лікарями (наразі в закладі для вас працює 6 фахівців загальної практики, що ведуть прийом).

7’Я Clinic працює з НСЗУ за державною програмою медичних гарантій. Це означає одне: якщо ви оберете сімейного лікаря в нашому медичному центрі і підпишете з ним декларацію, то при необхідності зможете отримати безкоштовне та якісне обслуговування.

Хто може стати вашим сімейним лікарем вже сьогодні?

Тамілла Асрієва

Освіта: Закінчила Полтавську медичну академію, а згодом інтернатуру за спеціальністю «Загальна практика — сімейна медицина». Має великий досвід медичної практики і наукової роботи.

Професійна діяльність:

Асистент кафедри анатомії людини Донецького національного медичного університету (м. Кропивницький). Працювала лікарем з медицини невідкладних станів в ТМО «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф в Кіровоградській області».

Христина Опрощенко
Освіта: Харківський національний медичний університет.

Професійна діяльність:

лікар загальної практики, лікар сімейної медицини КНП ЦПМСД 2 Міської ради Кропивницького.

Учасниця українських і міжнародних науково-практичних конференцій і семінарів.

З грудня 2021 року — лікар сімейної медицини 7’Я Clinic​.

Ніна Тимощук
Висококваліфікований спеціаліст з досвідом діагностики та лікування пацієнтів з різними захворюваннями загально-терапевтичного профілю.

Освіта: Закінчила Дніпропетровську державну медичну академію.

Пройшла інтернатуру за спеціальністю «Сімейна медицина».
Бере участь у міжнародних та українських майстер-класах та тренінгах.

Професійна діяльність:

медична сестра у Дніпропетровській обласній клінічній лікарні імені І. І. Мечникова, у пологовому будинку;
лікар-інтерн, потім лікар загальної практики, сімейний лікар у Центрі первинної медико-санітарної допомоги № 6 м. Кривий Ріг;
сімейний лікар у Центрі первинної медико-санітарної допомоги № 1 м. Кропивницький.
З листопада 2021 року — лікар сімейної медицини 7’Я Clinic.

Валентин Тріщанович
Освіта: завершив Запорізький державний медичний університет.

Професійна діяльність:

Пройшов інтернатуру за спеціальністю «Внутрішні хвороби» в Одеському Національному Медичному Університеті. Працював лікарем-терапевтом в КНП «ХМКЛ ім. Є.Є.Карабелеша», в поліклініці №2, відділенні ПМСД №3. Також працював лікарем-терапевтом терапевтичного відділення КНП «Запорізька міська лікарня №10».
Учасник українських і міжнародних науково-практичних конференцій і семінарів.

Марина Антипенко
Освіта: з 2012 по 2018 роки навчалася в «Запорізькому державному медичному університеті» і отримала спеціальність «Лікувальна справа». Також отримала сертифікати лікаря-фахівця за спеціальністю «Загальна практика — сімейна медицина», «Внутрішні хвороби», «Лікар-гастроентеролог».

Професійна діяльність:

З 2014 по 2019 рік працювала медичною палатною сестрою І терапевтичного відділення 10-ї міської лікарні (м. Запоріжжя). З 2018 по 2020 роки — лікарем-інтерном за спеціальністю «Внутрішні хвороби». З 2019 року по 2020 рік — медичною сестрою дитячого садка ОБЗД ЗОКБ (м. Запоріжжя). З 2020 року працювала сімейним лікарем у КНП ЦПМСП №2, доки не доєдналася до команди 7’Я Clinic.

Юлія Юхимюк
Освіта: отримала медичну освіту в Донецькому національному медичному університеті, пройшла інтернатуру за спеціальностями «Загальна практика — сімейна медицина» та «Дерматовенерологія».

Професійна діяльність:
Юлія Ігорівна часто приймає участь в українських і міжнародних науково-практичних конференціях та семінарах, має досвід роботи та медичної практики, долучається до різноманітних заходів для сімейних лікарів.

Пропозиції для наших клієнтів

Ми щиро піклуємось про наших постійних і нових клієнтів, тому бажаємо бути для вас корисними. До кінця поточного року діє вигідна пропозиція для нових клієнтів -50% на первинні консультації вузьких спеціалістів клініки. Ми не забуваємо про тих, хто давно є клієнтом нашої клініки, тому для вас і тих, хто підпише декларацію з нашим сімейним лікарем діє постійна знижка -10% на всі платні послуги центру.

Увага: акція!

1 до 31 грудня для нових задекларованих пацієнтів 7’Я Clinic ми пропонуємо професійний медогляд безоплатно: консультацію уролога або гінеколога та первинне обстеження. Цю акцію ми проводимо в складний для країни час, коли через стрес та війну громадяни навіть забувають про відвідування лікарів. Але і жінкам, і чоловікам звертатись до лікаря потрібно навіть тоді, коли нічого не турбує, тобто планово (мінімум раз на рік). З акцією «Медогляд в подарунок» ви зможете отримати кваліфіковану лікарську діагностику без оплати!

Адже часто пацієнт відкладає здоров’я на невизначене «потім» або є заляканим. Замість того, щоби вчасно звернутися до лікаря, він читає про свої симптоми в інтернеті. Пізні звернення призводять до розвитку хронічних і важких захворювань. Тільки лікар, який знає пацієнта, його хронічні недуги і схильності, може побачити цілісну картину. Саме тому в багатопрофільному центрі 7’Я Clinic працюють сімейні лікарі, для яких надважливо бути знайомим з нюансами здоров’я кожного свого пацієнта. Для яких професія сімейного лікаря є справжнім покликанням.

Кабінет чергового сімейного лікаря

Ви можете записатися до нього безпосередньо в день прийому, якщо:

  • Здоров’я погіршилося, а ваш сімейний лікар не має вільних «віконечок» для прийому
  • Ви не хочете довго чекати, коли ситуація потребує рішучих дій у лікуванні
  • У вас є вільний час лише сьогодні для того, щоб потрапити на прийом до лікаря

Ми пропонуємо таке нововведення заради вашого здоров’я. Відтепер за потреби ви можете потрапити на прийом до сімейного лікаря у будь-який зручний час та день у черговому кабінеті, який регулярно працює в нашій клініці.

Прийом веде кваліфікований сімейний лікар, який надасть першочергову медичну допомогу: проведе огляд, зробить швидкі тести та аналізи, надасть професійну консультацію. Медики за потреби відразу направляють хворих для консультації з вузьким спеціалістом або ж відкривають лікарняний лист.

Підписуйте декларацію з сімейним лікарем 7’Я Clinic

Так ви будете залишатися у фокусі уваги фахівців із широкими знаннями медицини, а також вчасно проходити необхідну діагностику організму.

Як саме укласти договір з лікарем сімейної практики у Кропивницькому?

Варіант 1: звернутися за номерами клініки +38 (099) 685 75 57, +38 (093) 685 75 57, +38 (096) 685 75 57.

Варіант 2: завітати до нашого багатопрофільного центру за адресою в Кропивницькому – вулиця Преображенська, 79А.

Варіант 3: звернутися до нашого чат-боту https://bot.7clinic.com.ua/ — і він задекларує вас онлайн в Viber або Telegram.

Оберіть лікаря, якому ви довірите найдорожче — власне здоров’я.