7’Я Clinic — багатопрофільний медичний центр у Кропивницькому

Клієнти клініки довіряють справжнім фахівцям, тож отримують комплексний огляд, консультацію, обстеження та якісне лікування, але перш за все справжню турботу про здоров’я.

Звернутися до 7’Я Clinic може кожен бажаючий незалежно від місця проживання та прописки. Оберіть свого сімейного лікаря та відвідуйте його без черг та за попереднім записом. 7’Я Clinic працює за державною програмою медичних гарантій, при підтримці Кабінету Міністрів та Національної Служби Здоров’я України (НСЗУ). Це означає одне: якщо ви оберете сімейного лікаря в цьому медичному центрі і підпишете з ним декларацію, то отримаєте якісне обслуговування за державного фінансування.

До того ж, в клініці діють постійні акції та знижки, тож слідкуйте за новинами на офіційному сайті та в соцмережах. Наразі актуальні наступні пропозиції:

1. 50% знижки на первинні консультації вузьких спеціалістів клініки.

2. Постійна знижка — 10% на всі платні послуги центру.

3. Професійний медогляд безоплатно — консультація уролога або гінеколога та первинне обстеження.

Клініка знаходиться у Кропивницькому по вулиці Преображенській, 79 а (район Дитячої обласної лікарні). Прийом ведеться по буднях, графік роботи уточнюйте за телефонами.

Для уточнення відповіді на своє запитання дзвоніть за телефонами 7’Я Clinic: +38 099 685 7557, +38 093 685 7557, +38 096 685 7557.