Підпишіть декларацію з сімейним лікарем

Вам необхідне якісне медичне обслуговування, за яке сплатить держава? Ви б хотіли отримати вигідні пропозиції та знижки на обслуговування в приватній клініці? Були б раді щорічному медогляду у подарунок?

Тоді вам треба зробити лише один крок — підписати декларацію з сімейним лікарем 7’Я Clinic. Це приблизно 5 хвилин вашого вільного часу. В нашому закладі наразі працює команда фахівців загальної практики, що укладають договір з пацієнтом та ведуть прийом.

Багатопрофільний центр 7’Я Clinic працює за державною програмою медичних гарантій за сприяння Національної Служби Здоров’я України (НСЗУ) та Кабінету Міністрів.

Тому після підписання декларації з нашим сімейним лікарем для пацієнта відкривається безліч можливостей:

  • -50% на первинні консультації вузьких спеціалістів клініки
  •  постійна знижка -10% на всі платні послуги центру
  • професійний щорічний медогляд безоплатно
  • прийом сімейного лікаря за попередним записом на зручний для вас час

Підписуйте декларацію з сімейним лікарем 7’Я Clinic! Дзвоніть за номерами +38 (099) 685 75 57, +38 (093) 685 75 57, +38 (096) 685 75 57, зверніться до нашого чат-боту онлайн https://bot.7clinic.com.ua/ або завітайте до нас на Преображенську, 79А.
Так ви будете залишатися у фокусі уваги фахівців із широкими знаннями медицини, а також вчасно проходити необхідну діагностику організму.

Оберіть лікаря, якому ви довірите найдорожче — власне здоров’я.