4 лютого відбудеться відкриття клініки сімейної медицини 7’Я Clinic

7’Я Clinic — сучасна клініка сімейної медицини, де пацієнтам доступні всі необхідні послуги: консультації фахівців загальної практики і «вузьких» спеціалістів різних профілів, а також діагностика та лікування.

Урочисте відкриття 7’Я Clinic відбудеться 4 лютого. Ця яскрава подія матиме величезне значення для мешканців Кропивницького і області, тому що створення такого центру було необхідністю. Адже спеціалізація лікарів загальної практики вважається однією з найскладніших. Лікар сімейної медицини — перший фахівець, який стикається з проблемою кожного конкретного пацієнта. Спеціаліст повинен проаналізувати проблему, зрозуміти причину, грамотно призначити обстеження та направити людину до «вузького» фахівця. Саме такі високопрофесійні лікарі будуть вести прийом у 7’Я Clinic.

Окрім лікарів загальної практики (сімейних лікарів), пацієнти, залежно від проблеми зі здоров’ям, зможуть отримати консультацію досвідчених «вузьких» спеціалістів: мамолога, хірурга, уролога, гінеколога, кардіолога, отоларинголога. При необхідності ці фахівці призначать додаткові обстеження та лікування.

Тобто для мешканців Кропивницького і області відкриються нові можливості для того, щоб підтримувати здоров’я. Дуже цінним є те, що люди зможуть приходити в клініку всією сім’єю — і дорослі, і діти.

Щоб прийняти участь у яскравій події відкриття 7’Я Clinic потрібно тільки бажання. На учасників чекають цікаві заходи, конкурси. Відбудеться розіграш спеціальних сертифікатів для обслуговування у клініці.

А для лікарів цей день стане ще днем поглиблення знань і підвищення рівня професійних навичок: фахівці візьмуть участь у спеціалізованому брейн-рингу і майстер-класі з базової підтримки життєдіяльності.

Серед гостей заходу будуть присутні співробітники департаменту охорони здоров’я Кіровоградської області та завідувачка кафедри сімейної медицини Національного університету охорони здоров’я України імені П. Л. Шупика, доктор медичних наук, професор Людмила Хіміон.

4 лютого чекаємо всіх бажаючих на урочистому заході, присвяченому відкриттю 7’Я Clinic.

Приходьте о 12:00 за адресою: м. Кропивницький, вул. Преображенська, 79а.