Знайдіть час для візиту до уролога!

Звертатися до фахівця потрібно планово — навіть тоді, коли нібито нічого не турбує. Виявити урологічне захворювання або патологію на ранній стадії легше, ніж лікувати на запущених етапах.

В нашому багатопрофільному медичному центрі прийом веде провідний фахівець Гліб Вовна. Він отримав спеціальність «Лікувальна справа» у «Дніпровській медичній академії МОЗ України», пройшов інтернатуру у «Донецькому національному медичному університеті МОЗ України» на кафедрі урології, де й отримав кваліфікацію «Урологія».

Працював за фахом у Дніпровському обласному клінічному онкологічному диспансері (відділення онкохірургії та променевої терапії). Гліб Вовна регулярно виступає у якості доповідача на наукових медичних конференціях, присвячених актуальним питанням урології. Фахівець брав участь у таких масштабних заходах, як науково-практична конференція «Урологія, Андрологія, Нефрологія — досягнення, проблеми, шляхи вирішення» (Харків) та Всеукраїнська науково-практична конференція за участю міжнародних спеціалістів «Сучасні методи діагностики та лікування в урології, андрології та онкоурології» (Дніпро).

В 7’Я Clinic спеціаліст веде прийом, на якому робить ретельний огляд та надає рекомендації. При необхідності призначить діагностичні обстеження, які допоможуть знайти корінь проблеми та швидко перейти до лікування.

Для запису на діагностику, лікування урологічних захворювань або консультацію лікаря-уролога телефонуйте за номером гарячої лінії 7’Я Clinic: 0 800 33 7557.