Діагностика стає доступнішою

Будь-які проблеми зі шлунком потребують обстеження. Більшість розладів роботи шлунково-кишкового тракту (ШКТ) спричинені бактерією helicobacter pylory. При першому зверненні до гастроентеролога необхідний аналіз, який зможе її виявити. Найбільш інформативним методом обстеження в цьому випадку є фагогастродуоденоскопія. ФГДС також необхідна для виявлення захворювань стравоходу, шлунка і дванадцятипалої кишки.

Метод дозволяє лікарю візуально оцінити стан слизової оболонки цих органів. У момент проведення процедури також можна взяти матеріал для додаткового лабораторного дослідження.

Зважаючи на важливість діагностики шлунку та ШКТ, 7’Я Clinic закликає пройти «Гастро CheckUp». Всі задекларовані в нашій клініці пацієнти старше 50 років можуть зробити це БЕЗОПЛАТНО. В рамках комплексного обстеження спеціалісти проведуть ФГДС та аналіз на Хелікобактер Пілорі.

Стан ШКТ можуть перевірити і клієнти молодше 50 років: при заключенні декларації з нашим сімейним лікарем аналіз на helicobacter pylori ви отримуєте БЕЗОПЛАТНО.
В рамках лише одного візиту ви можете отримати повноцінний висновок про стан шлунка, стравохода та дванадцятипалої кишки.

Пройдіть діагностику ФГДС та аналіз на хелікобактер у нашому багатопрофільному медичному центрі, щоб уникнути проблем зі шлунком. Достатньо зателефонувати вже сьогодні —0 800 33 75 57.

Ви також можете скористатись нашим чат-ботом 7’Я Clinic — заради вас ми поліпшили сервіс і тепер ви можете звернутись до нас у Viber та Telegram — https://bot.7clinic.com.ua/ Чат-бот запропонує важливу інформацію про клініку та контакти, допоможе укласти декларацію з сімейним лікарем та записатися на консультацію.