Як заключити декларацію з сімейним лікарем?

Сімейний лікар завжди поруч!

В медичному центрі 7’Я Clinic продовжується підписання декларацій із сімейними лікарями (наразі в закладі для вас працює 6 фахівців загальної практики, що ведуть прийом).

7’Я Clinic працює з НСЗУ за державною програмою медичних гарантій. Це означає одне: якщо ви оберете сімейного лікаря в нашому медичному центрі і підпишете з ним декларацію, то при нагоді зможете отримати безкоштовне та якісне обслуговування.

Хто може стати вашим сімейним лікарем вже сьогодні?

  • Тамілла Асрієва
  • Христина Опрощенко
  • Ніна Тимощук
  • Валентин Тріщанович
  • Марина Антипенко
  • Юлія Юхимюк

Як саме укласти договір з лікарем сімейної практики у Кропивницькому?

Варіант 1: звернутися за номерами клініки +38 (099) 685 75 57, +38 (093) 685 75 57, +38 (096) 685 75 57.

Варіант 2: завітати до нашого багатопрофільного центру за адресою в Кропивницькому – вулиця Преображенська, 79А.

Варіант 3: звернутися до нашого чат-боту https://bot.7clinic.com.ua/ — і він задекларує вас онлайн в Viber або Telegram.

УВАГА! До кінця поточного року діє вигідна пропозиція для нових клієнтів -50% на первинні консультації вузьких спеціалістів клініки. Ми не забуваємо про тих, хто давно є клієнтом нашої клініки, тому для вас і тих, хто підпише декларацію з нашим сімейним лікарем діє постійна знижка -10% на всі платні послуги центру.

Оберіть лікаря, якому ви довірите найдорожче — власне здоров’я.

Підписуйте декларацію з сімейним лікарем 7’Я Clinic, і ви будете у фокусі уваги фахівців із широкими знаннями медицини, а також пройдете необхідну діагностику організму.