Важливе про діабет II типу

Серед гормональних захворювань виокремлюється цукровий діабет другого типу. До цієї специфічної хвороби відносять приблизно 95% всіх випадків цукрового діабету. Він виникає після 40-45 років, а пік захворюваності припадає на 65 років. В цьому віці люди зазвичай менше звертаються до лікарів і рідше обстежуються, але це хибне рішення.

Другий тип цукрового діабету в останні роки змінив свою маску, проходить майже безсимптомно, не має проявів, які б допомогли людині насторожитись і припустити, що в організмі дещо змінилось.

Тому треба проявити власну ініціативу і робити щорічно

  • загальний аналіз крові (слідкувати за рівнем цукру в крові)
  • загальний аналіз сечі
  • кардіограму

Будьте пильними: своєчасно звертайтеся за обстеженням.

Наразі існує два стандартні маршрути для цього:

  1. За допомогою сімейного лікаря, котрий скерує до вузького спеціаліста.
  2. Особисте звернення одразу до ендокринолога за наявністю симптомів або підозр на появу цукрового діабету в організмі.

Порада лікаря-ендокринолога 7’Я Clinic Лариси Бажан: «Лікар має лікувати не наслідки, а першопричину. На ранньому етапі цукровий діабет можна виявити, пройти курс лікування і після цього контролювати цю проблему.

В умовах військового часу майже у всіх додався стрес, і, як відомо, багато захворювань з’являється саме на фоні емоційного збудження. Але стресостійкість є не у кожного, або ж не на достатньому рівні. Тому можна її розвивати за допомогою психологічного аутотренінгу, спортивних занять, дихання свіжим повітрям.

До того ж, ваш сімейний лікар або ендокринолог завжди може виписати заспокійливі препарати для загального заспокоєння. При цьому не треба вдаватися до самолікування, адже приписані власноруч препарати у результаті можуть давати депресивні стани, поглибити проблему і негативно вплинути на перебіг цукрового діабету».

Для запису на консультацію телефонуйте за номерами нашого медичного центру 7’Я Clinic:  +38 099 685 7557   +38 093 685 7557   +38 096 685 7557