Турбують біль та печія: що робити? до кого звернутись?

Якщо є дискомфортні або больові відчуття, не треба панікувати. Можливо, ви пізно повечеряли чи випили філіжанку кави зранку. Але якщо такий стан не проходить за лічені хвилини або ж повторюється, необхідно негайно звернутися до лікаря.

️Він вірно встановить причину дискомфорту чи болю. Запишіться до вашого сімейного лікаря або безпосередньо до гастроентеролога: вони завжди готові вам допомогти з будь-якою проблемою.

Не хвилюйтеся, якщо у вас звичайна печія. Фахівець спрямує вас на діагностику, щоб запевнитися у відсутності хвороб та патологій. А потім відкоригує дієту чи призначить легкі медикаменти для лікування.

Але не слід забувати, що деякі прояви поганого травлення на ранніх стадіях багатьох захворювань можуть не завдавати болю і бути не періодичними. Консультація спеціаліста завжди допоможе зберегти ваше здоров’я та запобігти хворобі на її ранніх стадіях.

Втрачений час може бути на руку недузі, тому фахівець 7’Я Clinic в будь-який момент дасть поради щодо діагностики та лікування ШКТ або печінки.

Телефонуйте до 7’Я Clinic або звертайтесь до чат-боту https://bot.7clinic.com.ua/: +38 (099) 685 7557 +38 (093) 685 7557 +38 (096) 685 7557.