Багатопрофільний центр 7’Я Clinic в Кропивницькому пропонує послуги лікарів вузької спеціалізації:

  • кардіолог
  • гастроентеролог
  • ендокринолог
  • хірург, ендоскопіст
  • гінеколог

Віталій Крошка, кардіолог

Висококваліфікований фахівець із великим досвідом діагностики та лікування пацієнтів із захворюваннями серцево-судинної системи. Член професійних асоціацій з великим досвідом роботи. Експерт в області кардіології, виконав кілька перших у нашій області досліджень коронарних артерій.

Аліна Моісеєнко, гастроентеролог

Наш спеціаліст в галузі гастроентерології отримала освіту в Харківському національному медичному університеті, має широкий досвід роботи в Кіровоградській обласній лікарні. Входить до складу Української гастроентерологічної асоціації.

Лариса Бажан, ендокринолог

Фахівець в області ендокринології з досвідом 25+ років. Працювала головним позаштатним ендокринологом Управління Міського відділу охорони здоров’я в Херсоні. Отримала вищу лікарську категорію з ендокринології в 2008 році, має багатогранний досвід лікування ендокринологічних захворювань.

Олександр Соколенко, хірург

Хірург першої кваліфікаційної категорії і фахівець високого класу, що регулярно вдосконалює знання та навички. Використовує новітні технології та методи хірургії без болю та великих розрізів, впроваджуючи їх у повсякденну практику. Має досвід роботи 10+ років, працює виважено та чітко.

Олег Черниш, хірург, ендоскопіст

Завершив навчання в Запорізькому державному медичному університеті та в медичній академії післядипломної освіти. Має досвід роботи в якості лікаря-хірурга в лікарні екстреної та швидкої допомоги, багатопрофільній лікарні інтенсивного лікування та відділенні реанімації.

Олена Савченко, гінеколог

Гінеколог високого кваліфікаційного рівня з досвідом роботи за фахом 20+ років. В 2009 році їй присвоєна друга кваліфікаційна лікарська категорія за спеціальністю «Акушерство і гінекологія», а в 2019 році — перша категорія. Уважна до деталей, чуйна до пацієнтів.

Телефонуйте до 7’Я Clinic або звертайтесь до чат-боту https://bot.7clinic.com.ua/:

+38 (099) 685 7557
+38 (093) 685 7557
+38 (096) 685 7557