Семінар «Перший на місці події»

Тренінговий центр Treat&Study на базі 7’Я Clinic — це осередок медичної просвіти в Кропивницькому. І хоч ми розпочали свою роботу нещодавно, але вже маємо плідні результати праці — успішно проведені семінари та тренінги.

Один з таких практикумів відбувся 15 лютого — «Перший на місці події», що був проведений для співробітників Державної служби надзвичайних ситуацій (ДСНС).

На тренінгу рятівники опанували навички з базової підтримки життєдіяльності при раптовій зупинці серця (курс Basic Life Support ).

Практично відпрацювали вміння зупинки критичної кровотечі та навчилися оглядати травмованого постраждалого та ліквідувати загрозливі для життя стани.

Хочемо подякувати кожному учаснику заходу за активність, ініціативність, прагнення до нових знань та розвитку. Сподіваємося, практичні навички стануть у нагоді під час виконання ваших професійних обов’язків.

Запрошуємо всіх бажаючих та мотивованих до навчання на наші наступні освітні заходи, що відбудуться в тренінговому центрі Treat&Study на базі 7’Я Clinic.