Про здоров’я грудей розповість брест-радіолог

Дослідження молочних залоз важливе для кожної жінки. Якщо мамолог спрямував вас на мамографію або іншу діагностику грудей, саме брест-радіолог з’ясує результат такого обстеження.

Не тягніть час та не відкладайте, не втрачайте свідомість від страху і паніки. Нормально, що ви боїтесь. Природньо, що ви сумніваєтесь. Зрозуміло, що ви не хочете змінювати ритм свого життя.

Але це не привід забути про себе. З цим в різний час стикається багато жінок. Ваше завдання — бути здоровою.

Брест-радіолог нашого медичного центру Алла Кальна працює для вас, щоб пояснити незрозуміле про стан ваших молочних залоз простими словами. Вона заспокоїть, позбавить страху і сумнівів, надасть компетентні відповіді на ваші запитання, допоможе визначитися з точним діагнозом і знайти оптимальне рішення.

Визнаний професіонал має безліч позитивних відгуків від наших відвідувачок, тож ви можете сміливо довіряти спеціалісту завдяки її досвіду та кваліфікації. Ми гарантуємо комфорт, точність і акуратність при проведенні кожної діагностичної процедури. Ви не зустрінете черг на і не втратите дорогоцінний час: буде поставлено чіткий діагноз і пояснена суть результатів обстеження.

Радіологічний висновок допомагає лікарю-мамологу дати рекомендації пацієнтці щодо додаткових обстежень грудей (за потреби) чи визначитися із подальшим планом лікування.

Шановні жінки! Будьте пильними щодо власного здоров’я. Чекаємо на вас в 7’Я Clinic для обстежень молочних залоз. Наша адреса у Кропивницькому — вулиця Преображенська, 79 А (поблизу Дитячої обласної лікарні). Телефонуйте для запису на діагностику молочних залоз — 0 800 33 75 57.