Безоплатні аналізи в 7’Я Clinic

Наш медичний заклад співпрацює з Національною Службою Здоров’я України (НСЗУ), саме тому клієнти отримують певні безоплатні послуги після підписання декларації з нашим сімейним лікарем. Серед них — первинна діагностика, за яку сплачує держава.

Пацієнти безоплатно можуть пройти обстеження та отримати результати наступних аналізів:

• Загальний аналіз крові з лейкоцитарною формулою
• Глюкоза крові
• Загальний холестерин
• Аналізи сечі
• Загальний аналіз сечі
• Електрокардіограма (ЕКГ) у стані спокою
• Швидкі тести на ВІЛ, вірусний гепатит, тропоніни, вагітність, коронавірусну інфекцію

Цей перелік безоплатних послуг гарантується державою і є однаковим як для приватних, так і комунальних закладів (за умови співпраці з НСЗУ). Єдина різниця для пацієнта — рівень сервісу та комфорту отримання цих послуг, який зазвичай відрізняється.

Серед закладів, які підписали договір з НСЗУ і надають послуги первинної меддопомоги в країні, 42% складають саме приватні. Щодо Кропивницького, то у місті такий договір підписали лише 4 комунальні і 5 приватних закладів.

Одним з таких є й наша сімейна клініка. Надаємо клієнтам відповідний перелік безоплатних послуг. Серед них — проведення якісних діагностичних досліджень (аналізів). Направлення на обстеження має видати сімейний лікар, якщо на те є медичні показання.

Шановні пацієнти! Підпишіть декларацію з нашим сімейним лікарем, щоб мати можливість слідкувати за здоров’ям та проходити безоплатну діагностику.

Відповіді на свої запитання ви можете отримати за нашим номером 0 800 33 75 57. Завітати до нашої клініки у Кропивницькому можна за адресою вул. Преображенська, 79 а.

Ви також можете скористатись нашим чат-ботом 7’Я Clinic у Viber та Telegram — https://bot.7clinic.com.ua/