Лікар УЗД в 7’Я Clinic

Здоровим бути модно! Якщо вас нічого не турбує — прекрасно, хоча ми радимо раз на рік проходити планові обстеження УЗД, на які вас може скерувати сімейний лікар. Це необхідно для виявлення захворювань на ранній стадії: зазвичай вони добре піддається лікуванню.

Наш лікар УЗД в 7’Я Clinic — Тетяна Міхантьєва. Щоденно саме вона оглядає пацієнтів за допомогою ультразвукового апарату. Фахівець має 15 років професійного стажу роботи, володіє багатьма методиками проведення ультразвукового дослідження.

Звертайтесь до нашого лікаря УЗД, якщо вам необхідно УЗД органів черевної порожнини та заочеревинного простору, нирок та органів сечовидільної системи, органів малого тазу, молочних залоз та щитоподібної залози.

Піклуючись про своє здоров’я, ви робите гарну справу для свого організму. А у разі виникнення захворювань зможете отримати точний діагноз саме завдяки дослідженню.

УЗД проводиться без болю. Обстеження допомагає з’ясувати стан органів, м’яких тканин і систем людини. Кісткові тканини на УЗД не аналізуються. Для проведення не потрібне введення контрастних препаратів. УЗД називають неінвазивним, адже під час його проведення повністю зберігається цілісність шкірних покривів. УЗД — безпечне для здоров’я і інформативне для отримання точного результату.

Запишіться на УЗД прямо сьогодні за нашим номером 0 800 33 75 57 та завітайте до нашої клініки у Кропивницькому по вулиці Преображенській, 79 а.

Ви також можете скористатись нашим чат-ботом 7’Я Clinic у Viber та Telegram — https://bot.7clinic.com.ua/