Книга відгуків

Ваші теплі відгуки — це те, заради чого ми приходимо до клініки кожного дня та приймаємо пацієнтів. Ось що ви про нас пишете в нашій Книзі подяк:
«Звернулася в вашу клініку, щоб укласти договір з сімейним лікарем, і була приємно вражена. Комфортні умови, доброзичлива атмосфера, дуже привітний персонал.

За рекомендацією знайомих декларацію я уклала з лікарем Тимощук Ніною Василівною. Коли прийшла на прийом, то була ще більш приємно здивована. Ніколи я не була в центрі такого уважного відношення до себе. Як же мені цього не вистачало! Ніна Василівна вислухала мене повністю, оглянула, дала поради. Її теплі слова, підтримка і просто усмішка повернули мені віру в одужання. Коли професійність поєднується з щирістю, це просто бомба.

Я дуже рада, що знайшла вас. Нехай кожен ваш день буде осяяний любов’ю і Божим благословенням. Адже Бог дуже цінує людей з такими рисами характеру, як у вас. Буду рекомендувати вас рідним, близьким і просто з нагоди чужим людям.

Ітак: від отриманих послуг у вашій клініці «Сім’я клінік» я задоволена на всі 100%. Бажаю вам процвітання та успіхів в майбутньому».