Бути сімейним лікарем – то покликання

Часто пацієнт відкладає здоров’я на невизначене «потім» або є заляканим. Замість того, щоби вчасно звернутися до лікаря, він читає про свої симптоми в інтернеті.
Але пізні звернення призводять до розвитку хронічних і важких захворювань. Тільки лікар, який знає пацієнта, його хронічні недуги і схильності, може побачити цілісну картину.

Саме тому в багатопрофільному центрі 7’Я Clinic працюють сімейні лікарі, для яких надважливо бути знайомим з нюансами здоров’я кожного свого пацієнта. Для яких професія сімейного лікаря є справжнім покликанням.

Марина Антипенко стала частинкою нашого дружнього колективу зовсім нещодавно. Лікар сімейної медицини за освітою, навчалася в Запорізькому державному медичному університеті за спеціальністю «Лікувальна справа». Марина ніколи не стояла на одному місці і прагнула розвитку: отримала сертифікати лікаря-фахівця за спеціальністю «Загальна практика — сімейна медицина», «Внутрішні хвороби», «Лікар-гастроентеролог».

Працювала медичною сестрою в міській запорізькій лікарні і дитсадку, проходила інтернатуру за спеціальністю «Внутрішні хвороби», останні роки працювала сімейним лікарем, доки не доєдналася до команди 7’Я Clinic.

Підписуйте договір з нашим новим сімейним лікарем Мариною Антипенко — дізнатися всі деталі можна за телефонами:

+38 099 685 7557
+38 093 685 7557
+38 096 685 7557