Більше ніяких черг та очікування!

Ми знаємо, що невідкладні ситуації потребують невідкладної медичної допомоги. Тому йдемо назустріч любим пацієнтам у зв’язку з погіршенням епідеміологічної ситуації в Кропивницькому.

Відтепер в клініці працює кабінет чергового сімейного лікаря — записатися до нього ви можете безпосередньо в день прийому. Це можна зробити, якщо:

  • Здоров’я погіршилося, а ваш сімейний лікар не має вільних «віконечок» для прийому
  • Ви не хочете довго чекати, коли ситуація потребує рішучих дій у лікуванні
  • У вас є вільний час лише сьогодні для того, щоб потрапити на прийом до лікаря

Ми пропонуємо таке нововведення заради вашого здоров’я. Відтепер за потреби ви можете потрапити на прийом до сімейного лікаря у будь-який зручний час та день у черговому кабінеті, який регулярно працює в нашій клініці.

Прийом веде кваліфікований сімейний лікар, який надасть першочергову медичну допомогу: проведе огляд, зробить швидкі тести та аналізи, надасть професійну консультацію. Медики за потреби відразу направляють хворих для консультації з вузьким спеціалістом або ж відкривають лікарняний лист.

У роботі первинної ланки медицини відбувається багато позитивних змін. Початок роботи нашого чергового кабінету — одна із них. Наші сімейні лікарі мають на меті покращення якості надання медичної послуги людям і активно працюють у цьому напрямку.

Для запису телефонуйте за номерами телефонів 7’Я Clinic:

+38 (099) 685 7557
+38 (093) 685 7557
+38 (096) 685 7557