7’Я Clinic — клініка сімейної медицини

Ми працюємо в галузі сімейної медицини — самостійній медичній, академічній і науковій спеціальності та галузі, яка володіє власним науковим і клінічним підходом, базується на даних клінічної епідеміології, є місцем першого контакту пацієнта з системою охорони здоров’я, вирішує 80-90% проблем, з якими звертаються пацієнти.
Первісна медична допомога є основною ланкою системи охорони здоров’я, в якій реалізуються основні завдання і функції — збереження здоров’я, профілактика, лікування, реабілітація, захист.

В жодній країні світу не створено ідеальну систему охорони здоров’я, але країни із сильною сімейною медициною демонструють найкращі показники стану здоров’я населення і ефективного використання ресурсів.

Перші сімейні лікарі з’явилися ще у VIII-IX століттях в європейських країнах. Заможні родини все життя зверталися до одного й того ж лікаря, якому довіряли питання здоров’я всіх членів сім’ї. Лікар мав можливість допомагати не одному поколінню, знав про умови життя та важливі обставини, був багатопрофільним.

Українська сімейна медицина почала свою історію з експерименту. Першу амбулаторію загальної практики відкрили у Дрогобичі (Львівська область) ще у 1992 році. Вдалий експеримент перейняли інші міста — і в 1995 році МОЗ України затвердив програму підготовки сімейних лікарів. Медична реформа 2018 року призвела до того, що діяльність сімейних лікарів тепер регулює держава.

У багатопрофільному медичному центрі Кропивницького 7’Я Clinic ви можете обрати свого сімейного лікаря — одного з команди висококваліфікованих спеціалістів, що всебічно володіють інформацією про здоров’я людини. Підпишіть декларацію з ним і ви матемете безкоштовне обслуговування у фахівця!

Телефонуйте за номером клініки — 0 800 33 75 57.