Зима — не час для смутку

Перші дні морозної пори року, холод, вимкнення світла — не завжди привід засмучуватись. Тож ми віднайшли для вас 11 фактів про те, чому зима може бути корисною для нашого здоров’я.

Факт №1. Холод підвищує артеріальний тиск, що дає можливість людям з заниженим тиском почуватися краще.
Факт №2. Імунітет працює активніше, що збільшує можливість протистояти інфекціям.
Факт №3. Коли ми потребуємо тепла, холод працює своєрідною «пічкою» для наших жирових запасів. Тож пробіжка парком взимку буде набагато ефективнішою для фігури, ніж влітку (15 хвилин на холоді можна порівняти з годиною тренувань у теплі).
Факт №4. Взимку поліпшується кровообіг і дає нам гарний рум’янець. Метаболізм прискорюється, у організмі відбувається викид гормону щастя серотоніну і ендорфінів. Як результат — гарна шкіра.
Факт №5. У чоловіків взимку виробляється більша кількість статевих гормонів, тож вони стають більш уважними.
Факт №6. «Кріотерапія» знімає біль у м’язах, суглобах, голові, а легка прогулянка підтримує тонус.
Факт №7. Сон здоровішає. Наші внутрішні ритми краще працюють, коли є гармонійне освітлення. Ввечері нам потрібна темрява і прохолода, яка є взимку, і ми можемо легше заснути і якісніше проспати всю ніч.
Факт №8. Білий (а не зелений) колір снігу — кращий заспокоювач і здатен зняти агресію.
Факт №9. Люди у більш прохолодному приміщенні краще виконують завдання на мислення, а ніж ті, які сидять у теплі.
Факт №10. Багато алергіків взимку можуть зітхнути спокійно: ані пилку, ані трави, ані квітів, але кімнати треба регулярно провітрювати.
Факт №11. Взимку найкорисніша температура для життя людини. Позитивно впливає на здоров’я температура до -12-15 градусів і безвітряна погода.

Нагадуємо: якщо ви підпишете договір з нашим сімейним лікарем до Нового 2023 року, то зможете отримати безкоштовно консультацію уролога або гінеколога та первинне обстеження.