Знайомимо з акушер-гінекологом 7’Я Clinic Оленою Савченко

Маємо чудові новини для кропивничанок! До нашої команди лікарів долучився професіонал своєї справи з 20 роками діяльності за фахом. Олена Савченко — акушер-гінеколог першої кваліфікаційної категорії.

Допомагати представницям жіночої статі вона вважає за власне покликання, тож обрала для себе професію лікаря і отримала знання в галузі «Гінекологія та акушерство» на базі Харківської медичної академії.

За 20 років Олена Василівна допомогла тисячам жінок, працюючи лікарем акушер-гінекологом в жіночій консультації №1 пологового будинку №1 м. Кропивницький. І радо допомагатиме новим та постійним пацієнткам у гінекологічному кабінеті нашого багатопрофільного медичного центру 7’Я Clinic.

Пам’ятайте: регулярне відвідування гінеколога — основа жіночого здоров’я.

Якщо ви шукаєте досвідченого та уважного лікаря акушер-гінеколога у м. Кропивницький — чекаємо в нашій клініці по вул. Преображенська, 79А (біля дитячої обласної лікарні). Віримо, що саме Олена Савченко стане для вас «своїм» лікарем-професіоналом. Звертайтеся до нас, і фахівець детально проконсультує вас стосовно профілактики та лікування гінекологічних захворювань, проведе діагностику, а в разі потреби призначить лікування.
В цьому розділі ви можете детально ознайомитися з нашими послугами в галузі гінекології