Жіноче здоров’я — понад усе

Хіба можливо поставити на паузу турботу про здоров’я жінки? Не можна й відкладати плановий візит до гінеколога на потім, ризикуючи пропустити розвиток захворювання.
Зараз в нашій клініці діє вигідна акція — візит до лікаря та діагностичні процедури коштують лише 500 гривень. Ваше жіноче здоров’я вартує уваги.

Регулярний гінекологічний огляд та певні діагностичні процедури — обов’язкова процедура для будь-якої жінки. Навіть для супержінки!

В 7’Я Clinic веде прийом лікар акушер-гінеколог першої кваліфікаційної категорії, кандидат медичних наук Роман Прохоренко з досвідом роботи понад 18 років. Зверніться за діагностикою та консультацією нашого гінеколога, якщо виникли будь-які симптоми гінекологічного характеру або треба пройти регулярне обстеження.

Тільки професійний, комплексний та високоінформативний огляд у лікаря-гінеколога дозволить виявити хворобу на початковій стадії і пройти лікування, яке призведе до одужання.

Знайдіть час на себе. Консультація досвідченого гінеколога дозволить виявити будь-які відхилення вчасно. Золоте правило «Попереджений — значить, озброєний» може врятувати вам життя.

Запишіться на діагностику та консультацію лікаря-гінеколога 7’Я Clinic: +38 099 685 7557, +38 093 685 7557, +38 096 685 7557.