Відкриваємо денний стаціонар в 7’Я Clinic!

Наш багатопрофільний центр в Кропивницькому продовжує розширювати спектр власних послуг. Цього разу ми зробили все для того, щоб пацієнти могли з комфортом і якістю отримати різні медичні процедури та необхідне лікування. Саме з цього приводу в нашій сімейній клініці відкривається денний стаціонар.

Новітня апаратура, сучасне обладнання, комфортні кушетки, кваліфікований персонал — ми передбачили все для зручності та професійного обслуговування наших пацієнтів.

Денний стаціонар підходить для пацієнтів, які не потребують госпіталізації. Щодня після отримання медичних послуг кожен може продовжувати своє звичайне життя і повертатися додому. Якщо необхідно, наступного дня можна знов прийти до нашого центру і продовжити лікування. Одночасно проходити лікування в нашому денному стаціонарі можуть два пацієнти.

Всі пацієнти, які перебувають на денному стаціонарі, знаходяться під постійним наглядом досвідченого медперсоналу. Для того, щоб потрапити на денний стаціонар 7’Я Clinic, необхідне направлення на лікування від лікуючого лікаря.

Залишились питання щодо денного стаціонару чи бажаєте записатись на консультацію до сімейного лікаря? Дзвоніть за номерами телефонів 7’Я Clinic:

📞+38 (099) 685 7557
📞+38 (093) 685 7557
📞+38 (096) 685 7557