Представляємо вашій увазі сімейного лікаря Наталію Соколенко

Знайомимо вас з усією нашою командою 7’Я Clinic — фахівцями, які щоденно спілкуються з пацієнтами, проводять огляди, дають корисні поради та лікують.

В нашій клініці є ще один прекрасний сімейний лікар — Наталія Соколенко, і ми хочемо вам розповісти про неї.

Наталія Соколенко — висококваліфікований фахівець із досвідом діагностики та лікування пацієнтів з різними захворюваннями загально-терапевтичного профілю. Закінчила Полтавську медичну академію і регулярно підвищує власну кваліфікацію — приймає участь у міжнародних та українських медичних майстер-класах, тренінгах. Учасниця Євразійського телемосту «Covid-19».

Досвід роботи фахівця чималий: Наталія Соколенко працювала сімейним лікарем 5 міської поліклініки в Кропивницькому, завідувала Созонівською лікарською амбулаторією Кропивницького району.

Якщо ви бажаєте обрати Наталію Соколенко за свого сімейного лікаря, заповніть наведену онлайн-форму для попереднього підпису декларації з сімейним лікарем — https://forms.gle/2sFnDayXnKRh6NGH6.

Після переходу за посиланням і відповіді на всі запитання натисніть «Відправити». Дочекайтеся — з вами зв’яжуться адміністратори центру 7’Я Clinic.

Для уточнення інформації та запису звертайтесь за номерами клініки +38 (099) 685 75 57, +38 (093) 685 75 57, +38 (096) 685 75 57 або до нашого чат-боту — https://bot.7clinic.com.ua/