Представляємо нового співробітника 7’Я Clinic

Тамілла Асрієва — наш сімейній лікар та лікар з медицини невідкладних станів. Фахівець має великий досвід медичної практики і наукової роботи. Раніше працювала асистентом кафедри анатомії людини Донецького національного медичного університету (м. Кропивницький) та лікарем з медицини невідкладних станів в ТМО «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф в Кіровоградській області».

Тепер Тамілла Фаіківна доєдналася до команди 7’Я Clinic. Окрім роботи у якості сімейного лікаря вона до того ще й керівник наукового центру Treat&Study, інструктор з «Базової підтримки життєдіяльності» від Європейської ради реанімації (European Resuscitation Council, ERC).

Якщо ви бажаєте обрати Таміллу Асрієву за свого сімейного лікаря, заповніть наведену онлайн-форму для попереднього підпису декларації з сімейним лікарем — https://forms.gle/2sFnDayXnKRh6NGH6.

Після переходу за посиланням і відповіді на всі запитання натисніть «Відправити». Дочекайтеся — з вами зв’яжуться адміністратори центру 7’Я Clinic.

Для уточнення інформації та запису звертайтесь за номерами клініки +38 (099) 685 75 57, +38 (093) 685 75 57, +38 (096) 685 75 57.