Невролог у Кропивницькому в 7’Я Clinic

Стрес, постійні переживання призводять до різних порушень, зажимів та болей в тілі. Багато хто з нас наразі перебуває у схожих станах. І від неврологічних діагнозів не застрахований жоден — навіть той, хто має міцну нервову систему.

Годі відкладати огляд та консультацію невролога на потім! Подбайте про себе сьогодні, адже зволікати в цих тонких питаннях не можна:

— біль у спині, між ребрами, в голові, шиї, кінцівках
— запаморочення і непритомність
— втрата рівноваги
— оніміння
— відчуття «мурашок» на шкірі
— слабкість окремих м’язів
— відчуття неповного вдиху або «комка» в горлі

Заручіться підтримкою компетентного фахівця — зверніться до професійного лікаря-невролога вищої категорії 7’Я Clinic Наталії Заболотньої. Вона має більше 20 років досвіду та багато вдячних пацієнтів. Навчалась у Запорізькому Державному медичному університеті за спеціальністю «Лікувальна справа». Інтернатуру проходила на базі Дніпропетровської медичної академії, де отримала спеціалізацію «Неврологія».
Після інтернатури лікар працювала за фахом в неврологічному відділенні Центральної міської лікарні для хворих з порушенням мозкового кровообігу та у відділенні гострої судинної неврологічної патології ЛШМД.

Для запису до невролога телефонуйте за номером 0 800 33 75 57 або звертайтесь до нашого чат-боту — https://bot.7clinic.com.ua/