Навіщо здавати кров на гормони?

Причин для цього декілька:

  • прибавка ваги
  • неможливість схуднути
  • перевірити здоров’я організму

Але доволі часто пацієнт самостійно звертається до лабораторії з проханням здати пакет аналізів на гормони (наприклад, тиреоїдний), а з результатами потім іде до лікарні.

ВАЖЛИВО: перед зустріччю з лікарем не потрібно здавати будь-які аналізи та витрачати зайві кошти на самостійне обстеження.

В нашому організмі немає одного гормона, через нестабільність якого люди прибавляють у вазі. Часто проблема елементарна: людина приймає більше калорій, ніж витрачає. А ще є генетичні проблеми, шкідливі препарати, підвищений апетит, спадковість по цукровому діабету та інші причини прибавки у вазі. Часто у людей просто не вистачає часу на себе та своє здоров’я.

Тільки кваліфікований лікар може розібратися у причинах. Їх можна зрозуміти тільки лише після огляду хворого та спеціального призначення аналізів на гормони.

У лікарів немає стандартного пакету обстежень на гормони, який би підходив абсолютно всім пацієнтам. Іноді малопомітний нюанс в бесіді з пацієнтом може кардинально змінити план обстеження і дозволить припустити певний діагноз, про який пацієнт навіть і не чув.

Для запису на прийом до лікаря-ендокринолога в Кропивницькому телефонуйте за номерами телефонів 7’Я Clinic:

+38 (099) 685 7557
+38 (093) 685 7557
+38 (096) 685 7557