Колоноскопія: для чого її проводити?

Колоноскопія — максимально точний метод дослідження слизової кишечника, яке не має аналогів. Під час такого обстеження лікар за допомогою спеціального пристрою може виявити захворювання і призначити лікування.

Оптичний прилад з сверхточною камерою допомагає провести діагностику і стає «очами» лікаря. Знімки під час діагностики передаються на монітор і можуть допомогти спеціалісту у виявленні патологій.

FUJINON EPX-4450HD — це назва цифрової ендоскопічної системи, з якою працює лікар нашої клініки. Кваліфікація фахівця у поєднанні з новітньою апаратурою експертного класу дає якісний результат в діагностиці кожного пацієнта. До того ж, 7’Я Clinic працює за міжнародними протоколами, тож медичні послуги надаються відповідно світовим стандартам якості і безпеки.

Багатопрофільний центр чекає на тих, кому необхідно провести колоноскопію ефективно, професійно та у найкоротший час. Процедура нешкідлива для організму та безболісна за рахунок анестезії (пацієнта вводять в короткий медикаментозний сон).

Щоб отримати інформацію і записатися на колоноскопію, телефонуйте на номери 7’Я Clinic: +38 (099) 685 7557, +38 (093) 685 7557, +38 (096) 685 7557.